O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, tenis, F1, NBA
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Iniesta, Messi, Federer
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13341
  • Polecenia 16444

Komentarze

5

piękna to jest w sumie historia, że musiał Karrigan dojść do niko i dokońcczyć dzieło pt "wygramy to razem" i to sie faktycznie wydarzyło. czy sport, czy esport takie historie są zarąbiste. a co do wyników no to pokonali wszystkich najmocniejszych jak navi, vitality spirit i dzisiaj furie, już nie było możliwości grać z kimś o podobnym poziomie a i tak dawali rade z każdym, musieli to wziąć po prostu, tylko szkoda że w tak jednostronnym meczu po tym kinie które serwowały te PlayOffy

0

@mekston faktycznie, zapomniałem o Novaku. no to cholera, w sumie otwiera mu się być może najlepsza szansa na ten wymarzony 25 WS. lepszej okazji może nie mieć, mimo, że to nie jest jego ulubiona i najlepsza nawierzchnia ale wiele układa się sprzyjająco

1

@mekston nie oglądałem ale szoku doznałem jak mi wynik spadł, w końcu jakaś nowość, ciekawe który z jeźdźców to wygra xd i zastanawiam się, czy finał nie będzie coś w stylu Thiem-Zverev i końcówki tego meczu gdzie obaj mieli tak nawalone w portkach że przykro było na to patrzeć

0

@Giwera po prostu jest teraz tylko dwójka która jest dużo bardziej chyba poza zasięgiem jak kiedyś wielka trójka czy czwórka, poza alcarazem i sinnerem nie ma nikogo który się aktualnie szczególnie liczy w walce o jakiekolwiek trofea jeśli Ci mogą grać

0

@Lionel_Messi10 czyli 5 rok z rzędu wracamy do zasady 1/1 na początku lata po czym jednak nie wracamy i 6 miesięcy walczymy o zarejestrowanie jaśków z innych klubów które opłacają im część pensji podczas wypożyczenia, stare, znałem

Zobacz wszystkie

87

@sendesara biegnij jak najszybciej w stronę jakiegoś muru i się nie zatrzymuj

69

@Pawel1980 albo Polacy mają powoli dość tych pisowcow, patoli z PO i czas na powiew młodości, świeżości.
Ja osobiście jestem #team Bosak 2020 :)

63

Kibice Barcelony przypadkiem nie zrobili tego samego przed 1 meczem?

48

Odkąd nie gra gomes nasza gra leży

39

Ale Busi od jakiegoś miesiąca to naprawdę zalążek Busiego sprzed kilku lat. Złapał chłop formę bardzo wysoką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?